מי אני?

לפני הכל ואחרי הכל… אני אישה.

הלב אצל נשים הוא איבר בלתי נפרד מכל החלטה זה לא משנה אם את קרייריסטית מושבעת, מהן התלאות שעברת בחייך,מאיזה מדינה הגעת ואפילו לא משנה בת כמה את..

הלב הנשי הוא חלק קריטי מהיותנו נשים.

אז נעים מאוד נשים יקרות, שמי ליאת ואני נשואה בשנית באושר רב ועם ילד מדהים שפרס את כנפיו.

אחרי שנים של חיפוש אחר ה"אני" שלי ומהן הרצונות האמתיים והכנים שלי , התחלתי בתהליך התפתחות אישית והעצמה דרך למידה וחקר מעמיק בתחומי העצמה, פיתחתי שיטת טיפול שנרקמה ונבנתה בקפידה יחד עם שיטות לימוד שונות, ובדיקות מתמידות על עצמי קודם כל ועל הקרובים לי והמטופלות שלי.

כיום מאמנת אישית באימון רוחני – מומחית בשינוי דפוסי חשיבה והרגלים. מתמחה שנושא זוגיות ופריון עוסקת בתחום כבר 20 שנה . 

השיטה שלי נועדה לתת מענה לכל אישה, לכל הנשים שרוצות להעניק לעצמן יותר. שיטה ייחודית המשלבת משלבת את עולם המיסטיקה עם עולם הטיפול  יחד .

כאשר האבחון המשולב במיסטיקה  עוזר לי  לראות את פנימיותו של האדם שנמצא מולי על כל רבדיו , בשילוב נומרולוגיה , תקשור ובאמצעות קלפים טיפוליים, קלפי מודעות, טארוט, קלפי תהילים ועוד. השלב האימוני משלב איתו שיטות טיפול הוליסטיות שונות כמו טיפולי רייקי, תטא הילינג, דמיון  מודרך, טיפול בהתמכרויות בשיטת 12 הצעדים, רפלקסולוגיה.

בוחרת לעבוד בדרך הלב – ללמד להבין מה המשמעות בין עבודה מהראש לעבודה מהלב

שיטה שבה במפגש הראשון ניפגש לייעוץ אישי שמתנהל כמפגש הכרות וייעוץ אישי אשר נפתח בניתוח נומרולוגיה ותקשור שבעזרתם נגלה את הפוטנציאל שתמון בך, נמשיך לפריסה ממוקדת בכל התחומים בעזרת קלפי תהילים- זוגיות, פרנסה, משפחה, גוף-נפש, מצב נוכחי ופוטנציאל עתידי.

במהלך המפגש נגלה יחדיו אם ישנן חסימות, פחדים, עיכובים וכו.. ולפי הצורך נבנה יחדיו המשך טיפול משולב הכולל- אימון אישי וטיפול אנרגטי (תטא הילינג, דמיון מודרך,רייקי וכו..) שבעזרתם נשחרר תקיעות ונתקדם למציאות הרצויה.

למדתי שיטות שונות ופיתחתי יכולות וכלים לעזור לקהל לקוחותיי במספר רב בבעיות בתחומי החיים יכולת התקשור שלי בשילוב  קלפי מודעות שונים מאפשרת לי  ל"צייר" את המצב הנפשי של האדם העומד מולי ויכולת לראות איזה כלים אני כולה להעביר למטופל שלי לשינוי והדרכה לעתיד טוב יותר.

עם הזמן למדתי להבין שהרבה אנשים סובלים מקושי לשנות דפוסי חשיבה ודרך חיים ומנהלים חיים על "אוטומט" דבר שיוצר אצלם חסימות אנרגטיות המתבטאות בתסכול, חרדות, דיכאון, קשיים בזוגיות , קשיים ופרנסה ועוד.
השילוב של השיטה שלי :

לדעת

לדעת – לקבל את המידע בתקשור /נומרולוגיה/קלפים

לגעת

לגעת – לטפל במקור הבעיה בהילינג ודמיון מודרך

להקשיב

להקשיב – להעביר את המסר למטופל ולשחרר חסימות אנרגטיות